DŁUGOŁĘKA - UMÓW SIĘ

Ask Beauty

KUP VOUCHER

Ask Beauty

ZADZWOŃ DO NAS

Ask Beauty
ASK Beauty Wrocław
15 lipca 2021

7 mitów głównych...

Nie wszystko złoto co się świeci i nie wszystkie informacje przeczytane czy usłyszane od kogoś są prawdziwe, dlatego też zespół ASK Beauty przygotował dla was obalenie 7 mitów głównych!

 

1. Efekt widoczny już po 1 zabiegu! 

Niestety założenie, że jeden zabieg zdziała cuda lub wystarczy jest mitem, co więcej zdarza się, że nawet jeden pakiet przed wyjazdem to trochę mało – nie dlatego że nie działa, tylko dlatego, że wszystko jest zależne od wielu czynników. Nasz organizm działa jak wielki komputer i po prostu, aby zaszła aktualizacja muszą odbyć się wszystkie przemiany komórkowe, a to już wielopłaszczyznowe działanie. Dodatkowo czynniki takie jak dieta, ruch i ilość wody są kluczowe! Niewiele osób wie o tym, że najlepsze efekty pod kątem maszyn otrzymuje się na prawidłowo nawodnionych klientach! Kochani pamiętajcie, że wszystko co robimy widać po jakimś czasie, średnio określa się po upływie miesiąca w zależności od metabolizmu komórkowego organizmu.

 

2. Depilacja laserowa tylko dla brunetek!

Na szczęście nie! Kiedyś owszem tak było i zdarza się, że stare maszyny działają tylko na ciemny pigment, jednak najnowsza technologia, którą znajdziecie w salonie ASK Beauty pozwala na usunięciu zbędnego owłosienia także u osób z jasnymi włoskami! Laser w ASK Beauty posiada certyfikaty FDA i CE, to innowacyjna technologia 3w1- połączenie lasera diodowego, neodymowo-yagowego i aleksandrytowego, dlatego dla nas jasny włos to żadne wyzwanie!


3. Endermologia boli! 

Kochani nic bardziej mylnego! Owszem, może czasami jest troszkę niekomfortowa ale dobrze dobrany parametr przez kosmetologa pozwoli przynieść oczekiwane efekty a powiedzenie, że im bardziej boli tym lepszy efekt to MIT! Odpowiedni zabieg jest wtedy gdy endermologia jest odczuwalna ale NIE bolesna! Dla prawdziwych wrażliwców mamy najnowszą endermolgię ALLIANCE, która jest równie skuteczna a w odczuciach baaaardzo przyjemna!
 

4. Kriolipoliza powoduje odmrożenia!

Każdy z nas słyszał to przynajmniej raz, skąd wzięto to stwierdzenie? Nie wiemy. Owszem gdyby zabieg został wykonany bez specjalistycznych procedur zapewne doszłoby do odmrożenia, a nawet gorzej – martwicy skóry i tkanki. W salonie ASK Beauty pracujemy na kriolipolizie zawierającą najwyższe parametry dozwolone do użycia, w celu bezpieczeństwa używamy specjalnych membran, które są przeznaczone konkretnie do tego zabiegu. Membrana zabezpiecza skórę przed odmrożeniem i poparzeniem przy jednoczesnym wymrażaniu tkanki tłuszczowej co powoduje, że zabieg jest w 100% bezpieczny, a co więcej bezbolesny!
 

5. Kwasów nie można robić latem!

Oczywiście że można! Kochani mamy XXI wiek! Na rynku kosmetycznym już dawno pojawiły się specjalnie przygotowane produkty, które można stosować cały rok! Nawet latem! W salonie ASK Beauty znajdziecie cudowną mieszankę kwasów BioRePeelCl3, która została tak opracowana żeby nie wywoływać fotouczulenia, zatem przy odpowiedniej fotoprotekcji słońce nie jest przeciwwskazaniem!

 

6. Depilacja laserowa boli!

Owszem, w starych technologiach tak jest, dochodzi do tego podrażnienie skóry a nawet zapalenie około mieszkowe…
W salonie ASK Beauty często spotykamy się z tym stwierdzeniem, najnowsza technologia lasera pozwala przeprowadzić zabieg, który w odczuciach jest w zasadzie NIEODCZUWALNY! Głowica schładza się do ponad minus 10 stopni Celsjusza, a nałożony żel na skórę działa jako izolator – chroni skórę przed podrażnieniami, a chłodna temperatura jeszcze bardziej podnosi komfort zabiegu! Nie wierzysz? Przekonaj się!

7. Endermologia rozciąga skórę!

W nieodpowiednich rękach może i owszem, jednak nasz wyszkolony zespół kosmetologów wie jak odpowiednio dobrać parametr. Więcej nie zawsze znaczy lepiej. Stąd odczucia klienta i odpowiednia diagnoza przed zabiegowa jest kluczowym elementem! Bardzo wysokie parametry i źle wykonany zabieg może doprowadzić do szeregu zmian niepożądanych… dlatego kochane klientki i kochani klienci pamiętajcie, że bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu to podstawa! Nie dajcie się nabrać – endermologia to bezpieczny zabieg ale tylko wtedy kiedy maszyna, operator i parametry są WŁAŚCIWE!

Zapraszamy do ASK Beauty na oryginalną endermologię LPG Integral oraz LPG Alliance! Do zobaczenia!

Odkryj pełną gamę luksusowych usług pielęgnacyjnych w naszej klinice. Doświadcz profesjonalnej opieki kosmetologów, którzy dbają o Twoje piękno i samopoczucie.

Usługi

Dane kontaktowe

dlugoleka@askbeauty.pl

+48 538 99 00 22

Długołęka, ul. Wrocławska 40

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Endermolift

Geneo+

Peeling węglowy

Oczyszczanie wodorowe

Endermologia Integral

Icoone Laser

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Kriolipoliza

Fala uderzeniowa

Depilacja laserowa

538 99 00 22

dlugoleka@askbeauty.pl

Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
ASK Beauty Wrocław

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni