Facebook ASK Beauty Wrocław

UMÓW WIZYTĘ

You Tube ASK Beauty
Google ASK Beauty Wrocław
Yelp ASK Beauty Wrocław
Instagram ASK Beauty Wrocław
Twitter ASK Beauty Wrocław
ASK Beauty Wrocław

ASK Beauty Wrocław Wrocław, Przyjaźni 66 lok. 8

Kontakt

Jak wygląda zabieg?

Zabieg wykonywany jest urządzeniem Ergolift™ przy użyciu specjalnej głowicy wyposażonej w opatentowaną technologię MPF(Motorized Pulsating Flaps ). W trakcie zabiegu głowica zasysa fałd skóry, który jest równocześnie delikatnie uciskany przez  magnetyczne klapki  głowicy, poruszające się z regulowaną częstotliwością.  W trakcie zabiegu skóra przybiera kształt fali, która rolowana jest dodatkowo od wewnątrz i na zewnątrz za pomocą rolek. W zależności od programu proces ten jest uzupełniany ciągłym lub rytmicznym podciśnieniem. Intensywność podciśnienia jest indywidualnie dobierana, tak, aby zabieg był przyjemny, relaksujący i odprężający

Czy Endermolift boli?

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia.

Jak długo trwa zabieg ?

Zabieg Ergolift ™   trwa około 40 minut. Dla uzyskania jak najlepszych efektów, zaleca się wykonanie serii 8-12 zabiegów, 2-3 razy w tygodniu. Dokładna ich liczba jest uzależniona od oczekiwań oraz indywidualnych predyspozycji pacjenta. Ergolift ™ można wykonać również jednorazowo, wówczas traktowany jest jako zabieg pielęgnacyjny.

Jakie efekty po zabiegu?

Pozytywne efekty terapii Endermolift™ to przede wszystkim wygładzenie zmarszczek i ujędrnienie skóry. Wspaniałym rezultatem końcowym kuracji jest również rozjaśnienie oraz poprawa kolorytu skóry, a także modelowanie twarzy.

Endermolift Wrocław

Jak przygotować się do zabiegu?

Zabieg nie wymaga specjalnych przygotowań.

Endermolift Wrocław
Endermolift Wrocław

Najczęściej zadawane pytania

Endermolift Wrocław

Endermolift Wrocław
Endermolift Wrocław

Endermolift Wrocław

to nieinwazyjny zabieg odmładzający, wykonywany nowatorskim urządzeniem medycznym Ergolift ™. Zabieg wzmacnia skórę przez mechaniczną stymulację fibroblastów, pobudzając je do produkcji kolagenu i elastyny, dzięki czemu uzyskujemy poprawę owalu twarzy, redukcję obrzęków, cieni pod oczami, wygładzanie zmarszczek, zwiększenie elastyczności i jędrności skóry twarzy szyi, dekoltu.

Endermolift może być bezpiecznie stosowany jako uzupełnienie różnorodnych zabiegów twarzy w celu przygotowania skóry do innych zabiegów, dla zwiększenia skuteczności oraz ograniczenia ryzyka wystąpienia powikłań.

Endermolift Wrocław
Endermolift Wrocław

Endermolift Wrocław

ASK Beauty Wrocław

Mikroimpulsy pobudzające produkcje 

Terapia Endermolift™ polega na zastosowaniu zmotoryzowanej głowicy MPF i mikroimpulsów, które docierając do głębokich warstw skóry, stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Endermolift Wrocław

Intensywność zabiegu 

Zaprogramowanie siły podciśnienia urządzenia, stwarza możliwość wykonania różnego rodzaju zabiegów, takich jak drenaż, wygładzenie oraz ujędrnienie, dostosowując ich intensywność do typu skóry.

Endermolift Wrocław

Ujędrnienie i detoksykacja skóry 

Endermolift™ w naturalny sposób aktywuje proces lipolizy, co wpływa na modelowanie twarzy. Ponadto, za sprawą drenażu, następuje eliminacja toksyn i zanieczyszczeń skóry.

Endermolift Wrocław

Zasada działania:

 • Po serii zabiegów uzyskujemy efekt  poprawy wyglądu, kolorytu  i odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki  stymulacji fibroblastów,  do produkcji kolagenu i elastyny, poprawia się jędrność, elastyczność skóry i owal twarzy. Spłyceniu ulegają zmarszczki, zmniejszają się obrzęki i cienie okolicy oczu, dochodzi do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej  w zakresie podbródka. Ergolift ™ to unikalna metoda, która w sposób nieinwazyjny odmładza skórę.
 • ciąża,
 • choroby skóry  w obszarze, który ma być poddany zabiegowi,
 • choroby autoimmunologiczne,
 • choroby nowotworowe.
 • modelowanie owalu twarzy,
 • redukcja  obrzęków  i cienie pod oczami,
 • odmłodzenie okolicy oczu,
 • wygładzenie  zmarszczek,
 • likwidacja tzw. drugiego podbródka,
 • poprawa  jędrności i elastyczności  skóry twarzy , szyi i dekoltu
 • lifting biustu.

Wskazania:

Efekty:

Przeciwwskazania:

Endermolift Wrocław