Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

ASK Beauty Wrocław

salon@askbeauty.pl

538 99 00 22

ASK Beauty Wrocław

clinic@askbeauty.pl

576 00 19 19

Depilacja laserowa

Fala uderzeniowa

Kriolipoliza

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Endermologia Alliance

Endermologia Integral

Ejal 40

Oczyszczanie wodorowe

Peeling węglowy

Profhilo

Geneo+

Endermolift

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Czy zabieg kriolipolizy jest bezpieczny?

Zabieg jest bezpieczny. Przede wszystkim przed przystąpieniem do zabiegu pacjent jest odpowiednio zakwalifikowany wypełniając ankietę, określającą ewentualne przeciwwskazania. Jeśli pacjent spełnia wymogi procedury i jest ona przeprowadzona prawidłowo, nie ma możliwości wyrządzenia krzywdy.

Kiedy i jakich efektów możemy się spodziewać?

Jeden zabieg gwarantuje ubytek tkanki tłuszczowej na poziomie 0,5 -1 cm (20-40%) w przeciągu 1 miesiąca. Dodatkowe użycie fali uderzeniowej tuż po zabiegu zwiększa skuteczność eliminacji o 50%.

Dla kogo jest przeznaczona kriolipoliza?

Praktycznie dla każdego, kto chce pozbyć się lokalnej otyłości. Dla kogoś kto ma elastyczną (luźną, nie zbitą) tkankę, która będzie idealnym materiałem do zassania przez aplikator. Jeśli tkanka tłuszczowa jest zbyt duża lub zbita, należy w kolejności – najpierw zastosować dietę i ćwiczenia lub w przypadku twardej tkanki – porozbijać ją zabiegami endermologii i fali uderzeniowej. Kriolipoliza Wrocław jest przeznaczona dla osób, które pomimo starań nie potrafią pozbyć się lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej lub posiadają tej tkanki na tyle dużo aby móc z tego zabiegu skorzystać.

Ile jest potrzebnych zabiegów kriolipolizy? 

Na pierwszym spotkaniu specjalista dokonuje oceny i pomiaru problematycznych miejsc. Jest w stanie dość precyzyjnie określić ilość przewidywanych zabiegów, mając na uwadze grubość tkanki tłuszczowej, a także charakterystykę danego obszaru.

kriolipoliza wrocław

Zalecenia po zabiegu 

Przez trzy dni należy zachować dietę niskokaloryczną oraz nawadniać organizm. Niemal od razu możemy wykonywać dodatkowe zabiegi, które zwiększą efektywność kriolipolizy – wskazane są zabiegi z użyciem endermologii i fali uderzeniowej. Warto zachować zwiększoną aktywność fizyczną by wykorzystać uwolnione z komórek lipidy i zamienić je na energię.

kriolipoliza wrocław
kriolipoliza wrocław

Najczęściej zadawane pytania

Kriolipoliza Wrocław

kriolipoliza wrocław
kriolipoliza wrocław

Kriolipoliza Wrocław to nowoczesna i nieinwazyjna metoda miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to system zamrażania komórek tłuszczowych, który przekazuje ukierunkowaną, całkowitą energię chłodzącą do strefy zabiegowej, zapewniając jednocześnie szybsze zamrażanie komórek tłuszczowych, dzięki zastosowaniu wysoko przewodzących głowic zabiegowych. Polega na schłodzeniu komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Doprowadza komórki tkanki tłuszczowej do procesu apoptozy. Adipocyty, przez wysoką zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych, są szczególnie podatne na działanie niskich temperatur. Natomiast komórki o niewielkiej zawartości tłuszczu są bardziej odporne. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki i narządy, takie jak: skóra, mięśnie i nerwy. W wyniku mrożenia lipidy są uwalniane z komórek tłuszczowych i transportowane przez układ limfatyczny. Zamrożone adipocyty są stopniowo eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki czemu po zabiegu z tygodnia na tydzień grubość tkanki tłuszczowej maleje.

Kriolipoliza wrocław
Kriolipoliza wrocław

Kriolipoliza Wrocław

360° 

Technologia mrożenia przestrzennego 360° zwiększa wydajność zabiegu o 18.1%. Aplikator opiera się na "chłodzeniu okrągłym" zamiast tradycyjnej płyty. Dzięki temu lepiej redukuje tłuszcz.

kriolipoliza wrocław

EMS 

Dzięki systemowi EMS tkanka szybciej się schładza, poprawia się jej krążenie. System chroni skórę przed odmrożeniami.

kriolipoliza wrocław

Szok Termiczny 

Połączenie wysokich i niskich temperatur. Obszar zabiegowy jest traktowany potrójnym szokiem termicznym ogrzewania - chłodzenia -ogrzewania, stosowanym przez określony czas w sposób dynamiczny, sekwencyjny i z kontrolowaną temperaturą. Efektywność zabiegu jest zwiększona o 33% w porównaniu tradycyjną kriolipolizą.

kriolipoliza wrocław

Kriolipoliza Wrocław

 • Pierwsze efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej widoczne są już po 3 tygodniach. Pełny rezultat osiąga się jednak po około 2-3 miesiącach od zabiegu. Tyle czasu potrzeba, aby organizm w procesie metabolizmu wydalił obumarłe komórki tłuszczowe.

  Ostateczny efekt zabiegu zależny jest od indywidualnych predyspozycji klienta/klientki oraz zachowania zrównoważonej diety

 • Schorzenia wątroby
 • Stwierdzona niewydolność nerek
 • Duża ilość popękanych naczynek w miejscu zabiegowym
 • Ciąża oraz karmienie piersią
 • Choroba Raynaud’a (napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk, rzadziej stóp)
 • Choroby serca
 • Pokrzywka na skutek silnego wyziębienia
 • Zaawansowana cukrzyca
 • Gorączka i aktywne infekcje
 • Nowotwór
 • Zapalenie skóry lub nieciągłość naskórka w miejscu zabiegu
 • AIDS
 • Nietolerancja kriolizy
 • Hipoproteinemia
 • Krioglobulinemia (tendencja do uszkadzania antyciał w niskich temperaturach)
 • Zabieg wskazany jest u osób o normalnej budowie ciała z miejscami, w których tkanka tłuszczowa zgromadziła się w nadmiarze. Kriolipoliza nie będzie skuteczną metodą do walki z nadwagą lub otyłością. Służy ona jedynie wymodelowaniu wybranych partii ciała

Wskazania:

Efekty:

Przeciwwskazania:

Kriolipoliza Wrocław

UMÓW WIZYTĘ

Zabieg Kriolipolizy służy do całkowicie nieinwazyjnego redukowania tkanki tłuszczowej. Jest polecany osobom borykającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, której nie daje się wyeliminować mimo ćwiczeń i diety.

Kriolipoliza 360°

ASK Beauty Wrocław