CENNIK KRIOLIPOLIZY 

DŁUGOŁĘKA - UMÓW SIĘ

Ask Beauty

KUP VOUCHER

Ask Beauty

ZADZWOŃ DO NAS

Ask Beauty
ASK Beauty Wrocław

Kasprowicza

Przyjaźni

Kriolipoliza

DŁUGOŁĘKA

ENDERMOLOGIA ALLIANCE

 

 

EMS BODY 

SCULPTENDERMOLOGIA 

LPG

FALA

UDERZENIOWA

KRIOLIPOLIZA DŁUGOŁĘKA

Technologia mrożenia przestrzennego 360°

Kriolipoliza we Wrocławiu to nowoczesna i nieinwazyjna metoda miejscowej redukcji tkanki tłuszczowej. Jest to system zamrażania komórek tłuszczowych, który przekazuje ukierunkowaną, całkowitą energię chłodzącą do strefy zabiegowej, zapewniając jednocześnie szybsze zamrażanie komórek tłuszczowych, dzięki zastosowaniu wysoko przewodzących głowic zabiegowych. Polega na schłodzeniu komórek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy). Doprowadza komórki tkanki tłuszczowej do procesu apoptozy. Adipocyty, przez wysoką zawartość nasyconych kwasów tłuszczowych, są szczególnie podatne na działanie niskich temperatur. Natomiast komórki o niewielkiej zawartości tłuszczu są bardziej odporne. Dzięki temu kriolipoliza niszczy tylko komórki tłuszczowe, a oszczędza inne tkanki i narządy, takie jak: skóra, mięśnie i nerwy. W wyniku mrożenia lipidy są uwalniane z komórek tłuszczowych i transportowane przez układ limfatyczny. Zamrożone adipocyty są stopniowo eliminowane i wydalane z organizmu, dzięki czemu po zabiegu z tygodnia na tydzień grubość tkanki tłuszczowej maleje.

 

Endermologia Wrocław

EMS

Dzięki systemowi EMS tkanka szybciej się schładza, poprawia się jej krążenie. System chroni skórę przed odmrożeniami.

Endermologia Wrocław

SZOK TERMICZNY

Połączenie wysokich i niskich temperatur. Obszar zabiegowy jest traktowany potrójnym szokiem termicznym ogrzewania - chłodzenia-ogrzewania, stosowanym przez określony czas w sposób dynamiczny, sekwencyjny i z kontrolowaną temperaturą. Efektywność zabiegu jest zwiększona o 33% w porównaniu tradycyjną kriolipolizą.

Endermologia Wrocław

360°

Technologia mrożenia przestrzennego 360° zwiększa wydajność zabiegu o 18.1%. Aplikator opiera się na "chłodzeniu okrągłym" zamiast tradycyjnej płyty. Dzięki temu lepiej redukuje tłuszcz.

EFEKTY

 • Pierwsze efekty w postaci redukcji tkanki tłuszczowej widoczne są już po 3 tygodniach. Pełny rezultat osiąga się jednak po około 2-3 miesiącach od zabiegu. Tyle czasu potrzeba, aby organizm w procesie metabolizmu wydalił obumarłe komórki tłuszczowe. Ostateczny efekt zabiegu zależny jest od indywidualnych predyspozycji klienta/klientki oraz zachowania zrównoważonej diety

PRZECIWWSKAZANIA

 • Schorzenia wątroby

 • Stwierdzona niewydolność nerek

 • Duża ilość popękanych naczynek w miejscu zabiegowym

 • Ciąża oraz karmienie piersią

 • Choroba Raynaud’a (napadowy skurcz tętnic w obrębie rąk, rzadziej stóp)

 • Choroby serca

 • Pokrzywka na skutek silnego wyziębienia

 • Zaawansowana cukrzyca

 • Gorączka i aktywne infekcje

 • Nowotwór

 • Zapalenie skóry lub nieciągłość naskórka w miejscu zabiegu

 • AIDS

 • Nietolerancja kriolizy

 • Hipoproteinemia

 • Krioglobulinemia (tendencja do uszkadzania antyciał w niskich temperaturach)

WSKAZANIA

 • Zabieg wskazany jest u osób o normalnej budowie ciała z miejscami, w których tkanka tłuszczowa zgromadziła się w nadmiarze. Kriolipoliza nie będzie skuteczną metodą do walki z nadwagą lub otyłością. Służy ona jedynie wymodelowaniu wybranych partii ciała

ZABIEG KRIOLIPOLIZY WE WROCŁAWIU

wskazania / przeciwwskazania / efekty

Brzuch, uda, pośladki

OBSZAR

Endermologia Wrocław

Częstotliwość

CO 4 TYG

Endermologia Wrocław

Liczba zabiegów

1 - 3

Endermologia Wrocław

Znieczulenie

NIE

Endermologia Wrocław

Czas zabiegu

60 MIN

Endermologia Wrocław

Koszt zabiegu

OD 400 ZŁ

Endermologia Wrocław

NAJLEPSZE REZULTATY

w połączeniu z zabiegami

Endermologia Wrocław

Ile jest potrzebnych zabiegów kriolipolizy?

Na pierwszym spotkaniu specjalista dokonuje oceny i pomiaru problematycznych miejsc. Jest w stanie dość precyzyjnie określić ilość przewidywanych zabiegów, mając na uwadze grubość tkanki tłuszczowej, a także charakterystykę danego obszaru.

Endermologia Wrocław

Dla kogo jest przeznaczony zabieg kriolipolizy?

Praktycznie dla każdego, kto chce pozbyć się lokalnej otyłości. Dla kogoś kto ma elastyczną (luźną, nie zbitą) tkankę, która będzie idealnym materiałem do zassania przez aplikator. Jeśli tkanka tłuszczowa jest zbyt duża lub zbita, należy w kolejności – najpierw zastosować dietę i ćwiczenia lub w przypadku twardej tkanki – porozbijać ją zabiegami endermologii i fali uderzeniowej. Kriolipoliza Wrocław jest przeznaczona dla osób, które pomimo starań nie potrafią pozbyć się lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej lub posiadają tej tkanki na tyle dużo aby móc z tego zabiegu skorzystać.

ABC KRIOLIPOLIZY

Najczęściej zadawane pytania

Endermologia Wrocław

Czy zabieg kriolipolizy jest bezpieczny?

Zabieg jest bezpieczny. Przede wszystkim przed przystąpieniem do zabiegu pacjent jest odpowiednio zakwalifikowany wypełniając ankietę, określającą ewentualne przeciwwskazania. Jeśli pacjent spełnia wymogi procedury i jest ona przeprowadzona prawidłowo, nie ma możliwości wyrządzenia krzywdy.

Endermologia Wrocław

Jakie są zalecenia po zabiegu kriolipolizy?

Przez trzy dni należy zachować dietę niskokaloryczną oraz nawadniać organizm. Niemal od razu możemy wykonywać dodatkowe zabiegi, które zwiększą efektywność kriolipolizy – wskazane są zabiegi z użyciem endermologii i fali uderzeniowej. Warto zachować zwiększoną aktywność fizyczną by wykorzystać uwolnione z komórek lipidy i zamienić je na energię.

Endermologia Wrocław

Kiedy i jakich efektów możemy się spodziewać po kriolipolizie?

Jeden zabieg gwarantuje ubytek tkanki tłuszczowej na poziomie 0,5 -1 cm (20-40%) w przeciągu 1 miesiąca. Dodatkowe użycie fali uderzeniowej tuż po zabiegu zwiększa skuteczność eliminacji o 50%.

UMÓW WIZYTĘ

WROCŁAWSKA 40

ZABIEG

Kriolipoliza 360°

Zabieg Kriolipolizy służy do całkowicie nieinwazyjnego redukowania tkanki tłuszczowej. Jest polecany osobom borykającym się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, której nie daje się wyeliminować mimo ćwiczeń i diety.

LOKALIZACJA

UMÓW WIZYTĘ

Telefon kontaktowy

538 99 00 22

Wrocławska 40

DŁUGOŁĘKA

Ask Beauty Team

PROMOCJE

USŁUGI

Odkryj pełną gamę luksusowych usług pielęgnacyjnych w naszej klinice. Doświadcz profesjonalnej opieki kosmetologów, którzy dbają o Twoje piękno i samopoczucie.

Usługi

Dane kontaktowe

dlugoleka@askbeauty.pl

+48 538 99 00 22

Długołęka, ul. Wrocławska 40

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Endermolift

Geneo+

Peeling węglowy

Oczyszczanie wodorowe

Endermologia Integral

Icoone Laser

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Kriolipoliza

Fala uderzeniowa

Depilacja laserowa

538 99 00 22

dlugoleka@askbeauty.pl

Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
ASK Beauty Wrocław

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni