DŁUGOŁĘKA - UMÓW SIĘ

Ask Beauty

KUP VOUCHER

Ask Beauty

PRZYJAŹNI - UMÓW SIĘ

Ask Beauty

ZADZWOŃ DO NAS

Ask Beauty
ASK Beauty Wrocław
Bariera hydrolipidowa
01 maja 2018

Endermologia LPG – Pomoc w walce z niedoskonałościami i nie tylko...

Każdy z nas chce jak najdłużej być pięknym i młodym, z jędrną i gładką skórą, bez cienia cellulitu czy fałdek. Jest na świecie pełna gama zabiegów z medycyny estetycznej, w których przedział cenowy mieści się od kilkunastu złotych do kilkunastu tysięcy złotych, lecz w naszej ludzkiej naturze leży, by szukać korzystanie cenowo wraz z efektami i najlepiej jeżeli takie zabiegi obejdą się bez zastrzyków, bez ryzyka, bez skalpela i bez efektów ubocznych. Otóż jest taki zabieg, który posiada właśnie te cechy i jego zastosowanie znalazło zwolenników na całym świecie – endermologia, czyli masaż mechaniczny połączony z równoczesnym podciśnieniem.

Endermologia to unikalna metoda stymulacji komórkowej, która wykorzystywana jest do zwalczania cellulitu oraz lokalnych otłuszczeń, ale niesie za sobą szereg innych korzyści i jest w 100% naturalną alternatywą i przede wszystkim bez bólową co daje jej przewagę nad bardziej inwazyjnymi zabiegami, tutaj moc podciśnienia dostosowywana jest do odczuć osoby poddawanej zabiegowi. Poprzez silne oddziaływanie i stymulowanie tkanki łącznej i tkanki tłuszczowej specjalną głowicą z obracającymi się rolkami, uaktywnia i przyśpiesza się metabolizm oraz stymuluje do produkcji włókien kolagenowych, dzięki temu możemy zniwelować obwisłą skórę, pomarańczową skórkę i nieestetyczne fałdki i pięknie wyrzeźbić ciało. Endermologię możemy wykonywać praktycznie na całym ciele, ale najbardziej strategicznymi miejscami i na które najbardziej zwracamy uwagę to ramiona, brzuch, talia, pośladki, uda i łydki.

W skrócie przedstawię jak wygląda przygotowanie do tego zabiegu oraz sam zabieg a mianowicie jest potrzebny nam specjalny kostium, który jest wielokrotnego użytku wyłącznie dla nas, terapeuta wykonujący dopasuje go indywidualnie do sylwetki tak by dobrze przylegał do każdej okolicy. Cały zabieg trwa 20-40 minut rolując nam całe ciało, omawiamy z terapeutą jakie partie będą poddane zabiegowi oraz jaki cel chcemy osiągnąć, czy to redukcja tkanki tłuszczowej, czy ujędrnienie ciała i wygładzenie nierówności czy zwalczanie obrzęków wodnych i cellulitu. Przyjmuje się, że należy wykonać takich zabiegów 10 po których zobaczymy znaczną poprawę jakości skóry, ujędrnienie i zmniejszenie obwodów, ale jeżeli osoba, która boryka się ze znaczną nadwagą powinna zażyć takich zabiegów około 20 lub więcej, by efekt był o wiele bardziej widoczny. Oczywiście trzeba tutaj wdrożyć szereg innych czynników, które pomogą nam w kształtowaniu sylwetki np. zwiększamy spożycie płynów w ciągu dnia do 2,5l by organizm mógł wypłukiwać toksyny, które znajdują się w tkance tłuszczowej dzięki czemu przyśpiesza to też proces uwalniania złogów tłuszczowych, zwiększenie aktywności fizycznej pobudza również metabolizm i magazynowany tłuszcz zamieniamy w energię do spożytkowania w ciągu dnia, ograniczenie spożywania tłuszczów i węglowodanów prostych to jest wiadoma sprawa – bez tego efekt zabiegów będzie słabszy, stosowanie po zabiegu kosmetyków ujędrniających, antycellulitowych i wyszczuplających, które lepiej wchłoną się w skórę, która jest już pobudzona i dokrwiona. Wiadomo, że nic nie jest na zawsze więc po zakończonej serii, zaleca się wykonanie jednego zabiegu podtrzymującego raz na miesiąc. Co do przeciwwskazań niestety zawsze coś się znajdzie… ale takimi naprawdę bezwzględnymi przeciwwskazaniami jest: ciąża, nowotwory skóry i narządów, żylaki i stan po usunięciu w niektórych przypadkach, przepuklina brzuszna i pachwinowa, niektóre choroby skóry. Przed takiego typu zabiegami, terapeuta przeprowadza wywiad i daje do uzupełnienia kwestionariusz medyczny, by wszystko przebiegło prawidłowo i bez komplikacji.

Tak więc po dokonaniu tego wszystkiego co opisałam wyżej możemy spodziewać się ujędrnienia i odmłodzenia skóry w miejscach poddanych zabiegowi dzięki czemu zmniejszy się widoczność także rozstępów, pięknie wymodelowanej sylwetki, pozbędziemy się „boczków” i uporczywego cellulitu oraz oczywiście utracimy tkankę tłuszczową w miejscach poddanych zabiegowi co skutkuje zmniejszeniem obwodów.

Jeśli zainteresowałam Was tym zabiegiem, zapraszamy serdecznie na bezpłatne konsultacje do Naszego Spa, gdzie pracujemy na technologii renomowanej firmy LPG Endermologie na modelu Cellu M6 Integral – jednej z najlepszych na rynku.

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Endermolift

Geneo+

Peeling węglowy

Oczyszczanie wodorowe

Endermologia Integral

Endermologia Alliance

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Kriolipoliza

Fala uderzeniowa

Depilacja laserowa

576 00 41 19

dlugoleka@askbeauty.pl

Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
ASK Beauty Wrocław

538 99 00 22

salon@askbeauty.pl

Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
ASK Beauty Wrocław

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni