DŁUGOŁĘKA - UMÓW SIĘ

Ask Beauty

KUP VOUCHER

Ask Beauty

ZADZWOŃ DO NAS

Ask Beauty
ASK Beauty Wrocław
Endermologia LPG czyli królowa zabiegów
29 września 2021

Endermologia LPG czyli królowa zabiegów

 

Endermologia to masaż o działaniu wyszczuplającym, antycellulitowym, drenującym i ujędrniającym.

Aktualnie wiodącymi modelami marki LPG Endermologie jest INTEGRAL oraz ALLIANCE. Oba modele możecie znaleźć w salonach ASK Beauty!

Lipomasaż to całkowicie naturalna stymulacja tkanek, która nie tylko pozytywnie wpłynie na modelowanie sylwetki, ale również wykazuje działanie prozdrowotne.

Technologia LPG jest potwierdzona licznymi badaniami medycznymi, a ściślej posiada 130 badań klinicznych. Badania trwają nieprzerwanie od ponad 29 lat zapewniając marce stały rozwój i udoskonalanie technologii LPG.

Lipomasaż to 35 minutowy relaks w specjalnie przeznaczonym do tego kostiumie. Ciało już po 3 zabiegu jest gładsze i smuklejsze!

Lipomasaż wykonany za pomocą maszyny LPG Integral to wielopoziomowe działanie stymulujące procesy metaboliczne i komórkowe. W wyniku specjalnie dobranego programu pod potrzeby klienta lub klientki dochodzi do pobudzenia fibroblastów i wzmożonej produkcji kolagenu, a te z kolei są kluczowym elementem w dążeniu do upragnionej sylwetki.

Wskazaniem do wykonania zabiegu Endermologii są złogi tłuszczowe, cellulit, rozstępy, utrata jędrności skóry, obrzęki, naturalne starzenie się skóry, napięcia mięśniowe, zastoje wodne i limfatyczne, potrzeba rehabilitacji, ogólne zmęczenie i długotrwały stres.

Efekty, których możemy się spodziewać po serii zabiegów Endermologii to głównie wyszczuplenie, znaczna poprawa gęstości skóry, wyszczuplenie talii, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, ujędrnienie skóry, poprawa metabolizmu, redukcja stresu, usprawnienie krążenia, zmniejszenie/usunięcie obrzęków, poprawienie samopoczucia, redukcja napięć mięśniowych.

Odpowiednio przystosowana maszyna pozwala wykonać zabieg nie tylko na ciało, ale również na twarz, zachowując przy tym bezbolesność, naturalność, bezinwazyjność i całkowite bezpieczeństwo poprzez wykorzystanie oryginalnej technologii LPG w ASK Beauty.

Endermolift LPG to zabieg dedykowany twarzy, celem wykonania serii zabiegów jest ujędrnienie, spłycenie zmarszczek i linii, rozświetlenie skóry oraz wyrównanie kolorytu, zagęszczenie skóry, wyszczuplenie i wymodelowanie twarzy.

Endermolift LPG wykorzystuje działanie mikroimpulsów stymulujących fibroblasty, z kolei one rozpoczynają proces produkcji elastyny i kolagenu. W wyniku usunięcia obrzęków i poprawienia ukrwienia dochodzi do dotlenienia komórek skóry.

Endermologia LPG Integral to bez wątpienia królowa wśród zabiegów modelujących sylwetkę, ale również naturalne podkreślenia piękna skóry twarzy.

Team ASK Beauty rekomenduje zakup:

10 zabiegów Lipomassage w kwocie 1300zł/35minut + kostium do zabiegu GRATIS (zabieg pojedynczy kosztuje 150zł)

oraz

12 zabiegów Endermolift LPG w kwocie 1200zł/30minut (zabieg pojedynczy kosztuje 130zł)

Terapie łączone dają nawet o 30% szybsze efekty, dlatego warto połączyć zabieg Endermologii z TOPowymi zabiegami dostępnymi w salonie ASK Beauty!

W duecie świetnie sprawdzają się:

Endermologia + fala uderzeniowa

Endermologia + karboksyterapia

Endermologia + kriolipoliza

Endermologia + EMS

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji w salonie ASK Beauty, kosmetolog wykluczy przeciwwskazania i dobierze odpowiednią terapię.

Odkryj pełną gamę luksusowych usług pielęgnacyjnych w naszej klinice. Doświadcz profesjonalnej opieki kosmetologów, którzy dbają o Twoje piękno i samopoczucie.

Usługi

Dane kontaktowe

dlugoleka@askbeauty.pl

+48 538 99 00 22

Długołęka, ul. Wrocławska 40

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Endermolift

Geneo+

Peeling węglowy

Oczyszczanie wodorowe

Endermologia Integral

Icoone Laser

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Kriolipoliza

Fala uderzeniowa

Depilacja laserowa

538 99 00 22

dlugoleka@askbeauty.pl

Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
ASK Beauty Wrocław

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni