Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

ASK Beauty Wrocław

salon@askbeauty.pl

538 99 00 22

ASK Beauty Wrocław

clinic@askbeauty.pl

576 00 19 19

Depilacja laserowa

Fala uderzeniowa

Kriolipoliza

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Endermologia Alliance

Endermologia Integral

Ejal 40

Oczyszczanie wodorowe

Peeling węglowy

Profhilo

Geneo+

Endermolift

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

 

Endermologia to masaż o działaniu wyszczuplającym, antycellulitowym, drenującym i ujędrniającym.

Aktualnie wiodącymi modelami marki LPG Endermologie jest INTEGRAL oraz ALLIANCE. Oba modele możecie znaleźć w salonach ASK Beauty!

Lipomasaż to całkowicie naturalna stymulacja tkanek, która nie tylko pozytywnie wpłynie na modelowanie sylwetki, ale również wykazuje działanie prozdrowotne.

Technologia LPG jest potwierdzona licznymi badaniami medycznymi, a ściślej posiada 130 badań klinicznych. Badania trwają nieprzerwanie od ponad 29 lat zapewniając marce stały rozwój i udoskonalanie technologii LPG.

Lipomasaż to 35 minutowy relaks w specjalnie przeznaczonym do tego kostiumie. Ciało już po 3 zabiegu jest gładsze i smuklejsze!

Lipomasaż wykonany za pomocą maszyny LPG Integral to wielopoziomowe działanie stymulujące procesy metaboliczne i komórkowe. W wyniku specjalnie dobranego programu pod potrzeby klienta lub klientki dochodzi do pobudzenia fibroblastów i wzmożonej produkcji kolagenu, a te z kolei są kluczowym elementem w dążeniu do upragnionej sylwetki.

Wskazaniem do wykonania zabiegu Endermologii są złogi tłuszczowe, cellulit, rozstępy, utrata jędrności skóry, obrzęki, naturalne starzenie się skóry, napięcia mięśniowe, zastoje wodne i limfatyczne, potrzeba rehabilitacji, ogólne zmęczenie i długotrwały stres.

Efekty, których możemy się spodziewać po serii zabiegów Endermologii to głównie wyszczuplenie, znaczna poprawa gęstości skóry, wyszczuplenie talii, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, ujędrnienie skóry, poprawa metabolizmu, redukcja stresu, usprawnienie krążenia, zmniejszenie/usunięcie obrzęków, poprawienie samopoczucia, redukcja napięć mięśniowych.

Odpowiednio przystosowana maszyna pozwala wykonać zabieg nie tylko na ciało, ale również na twarz, zachowując przy tym bezbolesność, naturalność, bezinwazyjność i całkowite bezpieczeństwo poprzez wykorzystanie oryginalnej technologii LPG w ASK Beauty.

Endermolift LPG to zabieg dedykowany twarzy, celem wykonania serii zabiegów jest ujędrnienie, spłycenie zmarszczek i linii, rozświetlenie skóry oraz wyrównanie kolorytu, zagęszczenie skóry, wyszczuplenie i wymodelowanie twarzy.

Endermolift LPG wykorzystuje działanie mikroimpulsów stymulujących fibroblasty, z kolei one rozpoczynają proces produkcji elastyny i kolagenu. W wyniku usunięcia obrzęków i poprawienia ukrwienia dochodzi do dotlenienia komórek skóry.

Endermologia LPG Integral to bez wątpienia królowa wśród zabiegów modelujących sylwetkę, ale również naturalne podkreślenia piękna skóry twarzy.

Team ASK Beauty rekomenduje zakup:

10 zabiegów Lipomassage w kwocie 1300zł/35minut + kostium do zabiegu GRATIS (zabieg pojedynczy kosztuje 150zł)

oraz

12 zabiegów Endermolift LPG w kwocie 1200zł/30minut (zabieg pojedynczy kosztuje 130zł)

Terapie łączone dają nawet o 30% szybsze efekty, dlatego warto połączyć zabieg Endermologii z TOPowymi zabiegami dostępnymi w salonie ASK Beauty!

W duecie świetnie sprawdzają się:

Endermologia + fala uderzeniowa

Endermologia + karboksyterapia

Endermologia + kriolipoliza

Endermologia + EMS

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji w salonie ASK Beauty, kosmetolog wykluczy przeciwwskazania i dobierze odpowiednią terapię.

 

Endermologia LPG czyli królowa zabiegów

29 września 2021
Endermologia LPG czyli królowa zabiegów
ASK Beauty Wrocław