DŁUGOŁĘKA - UMÓW SIĘ

Ask Beauty

KUP VOUCHER

Ask Beauty

ZADZWOŃ DO NAS

Ask Beauty
ASK Beauty Wrocław

Kasprowicza

Przyjaźni

HIFU

WROCŁAW

HIFU Wrocław
HIFU Wrocław

EMS Body Sculpt

HIFU Wrocław

Endermologia LPG

HIFU Wrocław

Kriolipoliza

HIFU Wrocław

HIFU WROCŁAW

Nieinwazyjny lifting i modelowanie sylwetki za pomocą ultradźwięków!

Nazwa „HIFU" Sonic Pro to skrót od angielskiego high intensity focused ultrasound, co znaczy „skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu”. Głowica zabiegowa urządzenia pozwala na wytworzenie efektu termicznego poprzez precyzyjne nakierowanie energii akustycznej w obrębie ściśle określonej głębokości tkanek. HIFU Wrocław, podobnie jak USG, wykorzystuje ultradźwięki, czyli bezpieczną falę akustyczną. O ile jednak w USG fala określonej częstotliwości działa jak radar, odbijając się od różnych struktur, a potem wracając, „rysuje” ich obraz na ekranie, w HIFU ma powodować ruch komórek tkanek. W trakcie zabiegu naskórek i tkanka powierzchniowa są bezpieczne, działaniu ultradźwięków poddawany jest jedynie wybrany obszar skóry. Kluczem do sukcesu HIFU jest nieporównywalna do żadnej innej metody precyzja. Energia z emitującego ultradźwięki przetwornika koncentruje się dokładnie na docelowej głębokości, nie przerywając bariery skórnej. Takie punktowe podskórne „poparzenia” stymulują regenerację tkanek i skracanie się włókien kolagenowych. Dodatkowo HIFU Wrocław oddziałuje nie tylko na kolagen i elastynę, ale również na powierzchniowy system mięśniowo-powięziowy (warstwa SMAS). Dzięki temu jest z powodzeniem stosowana w celu poprawy napięcia i uniesienia skóry, a efekt działania zabiegu porównywalny jest z chirurgicznym liftingiem.

 

 

HIFU Wrocław

Działanie mechaniczne

Uszkodznie pod wpływem kawitacji. Pod wpływem energii wytwarzane są pęcherzyki gazu wewnątrz komórek i następuje wzrost ciśnienia. Zabieg wywołuje uszkodzenie błon komórek tłuszczowych i lipolizę. Uwolniony tłuszcz jest następnie eliminowany w drodze procesów metabolicznych.

HIFU Wrocław

Działanie termiczne

Koagulacja tkanek w wyniku działania temperatur 60-75°C. Pod wpływem ultradźwięków zachodzi termoablacja komórek głębokich warstw skóry. Uruchamia to procesy naprawcze organizmu - neokolagenezę, czyli stymulację produkcji nowego kolagenu.

HIFU Wrocław

HIFU

Zastosowanie różnych głębokości działania daje nam możliwość obkurczenia i stymulacji tkanek na różnym poziomie. Temperatura 65-75 o C jest w zależności od potrzeby dostarczana do : powierzchownych lub głębokich warstw skóry właściwej, do warstwy SMAS.

EFEKTY

 • zagęszczenie skóry

 • zmniejszenie wiotkości

 • wyostrzenie konturu twarzy

 • ujędrnienie skóry na szyi i policzkach

 • uelastycznienie skóry

 • redukcja zmarszczek

 • zmniejszenie porów

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża

 • nowotwory złośliwe

 • przebyte udary mózgu

 • choroby serca

 • stany zapalne w miejscu zabiegu

WSKAZANIA

 • wiotka skóra ramion, brzucha, piersi, pośladków, ud i kolan

 • profilaktyka utraty jędrności skóry (np. w trakcie odchudzania)

 • utrata elastyczności skóry po dużej utracie masy ciała, ciąży

 • lifting twarzy

 • odmłodzenie dekoltu

 • uniesienie piersi

HIFU WROCŁAW

wskazania / przeciwwskazania / efekty

Twarz, ciało

OBSZAR

HIFU Wrocław

Częstotliwość

1x 2-3 MIESIĄCE

HIFU Wrocław

Liczba zabiegów

1-3

HIFU Wrocław

Znieczulenie

NIE

HIFU Wrocław

Czas zabiegu

60 MIN

HIFU Wrocław

Koszt zabiegu

OD 800 ZŁ

HIFU Wrocław

NAJLEPSZE REZULTATY

w połączeniu z zabiegami

HIFU Wrocław

Zalecenia po zabiegu HIFU

Skóra po zabiegu HIFU Wrocław jest lekko zaczerwieniona, ale efekt ten znika po kilku godzinach. Pacjent może od razu po sesji wrócić do codziennej aktywności. Czasem może pojawić się delikatna opuchlizna utrzymująca się maksymalnie do kilku dni. Bardzo rzadko zdarzają się przypadki punktowego oparzenia skóry. Jest to związane z niedokładnym przyłożeniem głowicy do powierzchni skory i koncentracją wiązki ultradźwięków na jej powierzchowni. Bywają również przypadki miejscowej parastezji. Najczęściej objawy te mijają samoistnie w ciągu kilku godzin do kilku dni. Zaleca się unikanie złuszczania skóry w okolicy zabiegowej przez co najmniej tydzień po zabiegu lub do momentu zniknięcia nadwrażliwości skóry. W okresie 2 tygodni po zabiegu, nie należy stosować leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, za wyjątkiem paracetamolu.

HIFU Wrocław

Kiedy są widoczne efekty z zabiegu HIFU?

Rezultat widoczny jest od razu (w ciągu 24-48 godzin po zabiegu), a potem nasila się z czasem (najlepsze efekty uzyskuje się w okresie od 2 do 24 tygodni) i utrzymuje aż do 18 miesięcy. Zabieg może być stosowany zarówno na twarz, jak i ciało. W wielu przypadkach wystarczy jeden zabieg, a jeśli ma ich być więcej (gdy skóra jest bardziej wiotka), wykonuje się je w odstępach 1-3 miesięcy. Technikę tę można stosować w szerokiej grupie pacjentów, niezależnie od karnacji i grubości skóry oraz pory roku.

ABC ZABIEGU HIFU

Najczęściej zadawane pytania

HIFU Wrocław

Jak działa HIFU?

W trakcie zabiegu HIFU Wrocław dochodzi do aplikacji ultradźwięków i przekazania do tkanki dawki energii cieplnej potrzebnej do spowodowania obrażeń w określonym miejscu i stymulowania naturalnego procesu gojenia się ran. Szeroka na 5-10 cm głowica, a w zasadzie odpowiedni przetwornik, wytwarza falę w kształcie stożka, która kumuluje się na wybranej głębokości, powodując kontrolowane „poparzenie” o średnicy 0,5-1 mm w odstępach około 1-2mm. Jednocześnie nie powoduje innych niekorzystnych zmian w tkankach otaczających. To pobudza tkanki do tworzenia łańcuchów naprawczych i nowego kolagenu. W rezultacie następuje zwiększenie napięcia i lifting skóry.

HIFU Wrocław

Jak się przygotować do zabiegu HIFU?

Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja, podczas której kosmetolog omawia szczegółowo zasadę działania i przebieg zabiegu. Zabieg HIFU Wrocław jest nieinwazyjny i nie wymaga specjalnego przygotowania, przeprowadzony jest bez znieczulenia. Efekty odczuwalne są już po kilku tygodniach.

HIFU Wrocław

Czy zabieg HIFU jest bolesny?

Odczucia bólowe to bardzo indywidualna sprawa, jednak w zdecydowanej większości przypadków Klienci określają zabieg jako komfortowy lub mało bolesny. Nie ma konieczności stosowania środków znieczulających.

LOKALIZACJE

UMÓW WIZYTĘ

Telefon kontaktowy

576 00 19 19

Kasprowicza 95/3

WROCŁAW

Ask Beauty Team

UMÓW WIZYTĘ

Telefon kontaktowy

576 00 41 19

Wrocławska 40

DŁUGOŁĘKA

Ask Beauty Team

UMÓW WIZYTĘ

Telefon kontaktowy

538 99 00 22

Przyjaźni 66 lok. 8 

WROCŁAW

Ask Beauty Team

PROMOCJE

ZABIEGI

Odkryj pełną gamę luksusowych usług pielęgnacyjnych w naszej klinice. Doświadcz profesjonalnej opieki kosmetologów, którzy dbają o Twoje piękno i samopoczucie.

Usługi

Dane kontaktowe

dlugoleka@askbeauty.pl

+48 538 99 00 22

Długołęka, ul. Wrocławska 40

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Endermolift

Geneo+

Peeling węglowy

Oczyszczanie wodorowe

Endermologia Integral

Icoone Laser

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Kriolipoliza

Fala uderzeniowa

Depilacja laserowa

538 99 00 22

dlugoleka@askbeauty.pl

Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
ASK Beauty Wrocław

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni