DŁUGOŁĘKA - UMÓW SIĘ

Ask Beauty

KUP VOUCHER

Ask Beauty

ZADZWOŃ DO NAS

Ask Beauty
ASK Beauty Wrocław
MG Collection to najwyższy standard infuzji substancji czynnych w protokołach z mikronakłuwaniem frakcyjnym DERMAPEN™
26 października 2022

MG Collection i UBER Peel PRO czyli najwyższy standard infuzji substancji czynnych 

MG Collection to unikalna linia pięciu produktów o silnie skoncentrowanych składnikach czynnych przeznaczonych do rozwiązywania konkretnych problemów skórnych. MG Collection to najwyższej jakości, luksusowe formuły, które dostarczane są do głębokich warstw skóry dzięki dwóm najnowocześniejszym systemom transportu cząsteczek Calphasomes i HylaFuse.

MG Collection to idealne połączenia składników czynnych dla optymalnych efektów w terapii mikronakłuwania frakcyjnego DERMAPEN.

 

Linia produktów składa się z :

1. MG-HA35 - Głębokie nawilżenie i przyspieszenie gojenia skóry – jest to potężna siła kwasu hialuronowego. Kompleks HylaFuse – czyli kwas hialuronowy o trzech wielkościach cząsteczek dla głębokiej penetracji do wszystkich warstw skóry – klinicznie udowodniono, że jest wchłaniany 150% skuteczniej niż inne formy kwasu hialuronowego. Wysoka dawka witaminy C stymuluje skórę do produkcji kolagenu, a cynk i pantenol działają przeciwzapalnie i łagodząco.

2. MG-HA35+ - Intensywne nawilżenie i widoczna redukcja objawów starzenia skóry – jest to potężna mieszanka przeciwutleniaczy, witamin, peptydów i ekstraktów botanicznych, wykorzystująca ich działanie przeciwstarzeniowe i poprawiające jakość skóry.

3. MG-R.A.S. – Pomaga odwrócić efekty starzenia się i zredukować blizny – jest to formuła bogata w przeciwutleniacze, witaminy, peptydy i retinalaldehyd, wykorzystująca ich działanie stymulujące i regeneracyjne. Składniki aktywne, które mają udowodnione kliniczne działanie przeciwzapalne, stymulujące skórę do produkcji kolagenu, przyspieszające gojenie skóry po zabiegu i silną stymulację fibroblastów.

4. MG-BL – Redukcja przebarwień i melasy – jest to idealnie dobrana kompozycja do walki z przebarwieniami i melasmą. Składniki aktywne hamują proces melanogenezy na różnych jej etapach, dzięki czemu nie tylko niwelują przebarwienia ale również zapobiegają przed powstawaniem nowych przebarwień i przebarwień pozapalnych.

5. MG-CLR – Terapia skóry problematycznej i skłonnej do trądziku – jest to silne połączenie peptydów przeciwdrobnoustrojowych i biokompatybilnych ekstraktów, zaprojektowane w celu oczyszczania i wzmocnienia skóry dotkniętej problemami takimi jak trądzik, zaskórniki, rozszerzone pory i tłusta skóra. Zapobiega przebarwieniom pozapalnym, redukuje rozwój drobnoustrojów oraz odżywia i regeneruje skórę problematyczną.

 

Kolejnym produktem firmy DP Dermaceuticals wzmacniającym efekty po zabiegu mikronakłuwania frakcyjnego DERMAPEN jest :

 

UBER Peel PRO - to mieszanka najlepszych składników czynnych, która wnika w miejsca mikronakłuć po zabiegu DERMAPEN. Specjalne związki buforujące zawarte w peelingu kontrolują, by substancje aktywne uwalniały się w głąb skóry powoli. Dzięki temu preparat jest skuteczny bez stosowania w nim wysokich i agresywnych stężeń kwasów. W efekcie naskórek zostaje odbudowany, a w skórze następuje stymulacja kolagenu i elastyny. Dodatkowo zniwelowane zostają przebarwienia, a skóra zyskuje świeży, promienny wygląd.

 

W skład UBER Peel PRO wchodzą:

- Kwas migdałowy 25% – pobudza syntezę kolagenu, redukuje przebarwienia, kontroluje wydzielanie serum, leczy skórę skłonną do trądziku.
- Kwas mlekowy 5% – rozjaśnia skórę i silnie ją nawilża, złuszcza martwe komórki naskórka.
- Rezorcyna 5% – działa keratolitycznie, redukuje widoczność blizn, idealna do skóry problematycznej i skłonnej do trądziku.
- Kwas hialuronowy 5% – kompleks HylaFuse, dzięki trzem różnym wielkościom cząsteczek kwasu hialuronowego nawilża nawet głębokie warstwy skóry.
- Kwas pirogronowy 5% – wykazuje właściwości antyoksydacyjne i naprawcze, rozjaśnia przebarwienia.
- Kwas kojowy 2% – silny inhibitor tyrozynazy, redukuje przebarwienia i zapobiega ich powstaniu.

Retinaldehyd 0,1% – stymulator produkcji kolagenu w skórze, działa przeciwzmarszczkowo i przeciwzapalnie.
- Kwas ferulowy 0,5% – jeden z najsilniejszych antyoksydantów, chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych, ujednolica koloryt skóry.
- Arbutyna 5% – inhibitor tyrozynazy, redukuje przebarwienia.
- Tripeptyd miedziowy 11% – stymuluje produkcję kolagenu, inicjuje procesy naprawcze skóry i przyspiesza jej gojenie.
- Niacinamid 5% – stymuluje proliferację fibroblastów, przyspiesza mikrokrążenie, natlenienie skóry i procesy naprawcze, działa przeciwzapalnie.

 

Serdecznie zapraszamy do ASK Beauty na konsultację kosmetologiczną przed zabiegiem DERMAPEN 4, podczas której nasi kosmetolodzy dobiorą odpowiednie substancje czynne indywidualnie dla potrzeb Twojej skóry.

Odkryj pełną gamę luksusowych usług pielęgnacyjnych w naszej klinice. Doświadcz profesjonalnej opieki kosmetologów, którzy dbają o Twoje piękno i samopoczucie.

Usługi

Dane kontaktowe

dlugoleka@askbeauty.pl

+48 538 99 00 22

Długołęka, ul. Wrocławska 40

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Endermolift

Geneo+

Peeling węglowy

Oczyszczanie wodorowe

Endermologia Integral

Icoone Laser

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Kriolipoliza

Fala uderzeniowa

Depilacja laserowa

538 99 00 22

dlugoleka@askbeauty.pl

Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
ASK Beauty Wrocław

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni