DŁUGOŁĘKA - UMÓW SIĘ

Ask Beauty

KUP VOUCHER

Ask Beauty

ZADZWOŃ DO NAS

Ask Beauty
ASK Beauty Wrocław
Bariera hydrolipidowa
24 lutego 2020

Pożegnaj cellulit razem z nami!

Znienawidzony przez miliony kobiet na całym świecie cellulit, znany również jako „skórka pomarańczowa”, atakuje przede wszystkim uda i pupę. Jest trudnym przeciwnikiem, ale zapewniamy, że można wygrać wojnę, jaką wytyczycie mu z naszą pomocą. Możecie raz na zawsze pożegnać się z celluliutem i cieszyć się idealnie gładką skórą. W jaki sposób?

Czym jest cellulit?

Cellulit to stan skóry, w którym na jej powierzchni zaczynają pojawiać się wypukłości i wklęsłości, przypominające strukturę skórki pomarańczy. Z tego też względu cellulit powszechnie nazywany jest skórką pomarańczową. Wbrew pozorom nie jest to problem dotyczący wyłącznie kobiet z nadwagą lub pań otyłych. Powodem występowania cellulitu jest nierównomierne rozłożenie komórek tłuszczowych. Na szczęście, znamy już sposoby na to, by pozbyć się go i odzyskać gładką skórę. Pomóc może w tym odpowiednia dieta, ćwiczenia, jak i zabiegi, które chcielibyśmy Wam przybliżyć. 

Endermologia do walki z cellulitem

Jednym z najnowocześniejszych i polecanych również przez nas sposobów likwidacji cellulitu, jest endermologia (LPG Lipomassage). To nieinwazyjna i skuteczna metoda, która oddziałuje na lokalne odtłuszczenia oporne na ćwiczenia czy dietę. Przy okazji, jeśli poddasz się endermologii, będziesz mogła zwalczyć cellulit, ale też zredukować tkankę tłuszczową i poprawić sprężystość czy napięcie skóry. Naukowo udowodniono już, że endermologia jest skuteczna w takich działaniach. Rekomendujemy ten zabieg w trybach ROLL`in ROLL`up ROLL`out, które uruchamiają głębokie procesy biochemiczne. Masaż pobudza skórę do opróżniania wypełnionych tłuszczem adipocytów, tj. komórek tłuszczowych. Tkanka tłuszczowa zostaje zmniejszona i zmiękczona, a zastoje limfatyczne – zlikwidowane. Poprawa mikrokrążenia wspomoże redukcję cellulitu. 

Karboksyterapia

Zabiegi z wykorzystaniem jedynej na rynku, inteligentnej aparatury do karboksyterapii, czyli do zabiegów z użyciem dwutlenku węgla. Stosujemy system podwójnego podgrzewania gazu w karboksyterapii Julie – Double Heating System, gdzie Julie zaopatrzona jest w dwa systemy grzewcze – zewnętrzny i wewnętrzny. Do tego system Precision Flow Control sam dobiera właściwy przepływ gazu w zależności od miejsca iniekcji. Z kolei system podwójnego filtrowania gazu (Hybrid Filtering System) zapobiega przedostawaniu się cząstek stałych do cewnika zabiegowego. Zwiększa to bezpieczeństwo przeprowadzenia karboksyterapii. Jej efektem jest redukcja cellulitu i miejscowej tkanki tłuszczowej, a także rewitalizacja skóry ciała. 

Bandaże AROSHA

Skuteczną bronią w walce z cellulitem i innymi niedoskonałościami ciała mogą być bandaże AROSHA. Redukują one cellulit, modelują, ujędrniają i nawilżają ciało. Wykonane są z delikatnej bawełny, która nasączona jest aktywnymi składnikami. Kiedy zawiniemy nimi Twoje uda, otulone w taki kokon ciało lepiej będzie przyjmować aktywne składniki. Który zabieg sprawdzi się w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością Cię poznamy i doradzimy najlepsze rozwiązanie. 

Liposukcja ultradźwiękowa

W naszym gabinecie możemy zaproponować Ci liposukcję ultradźwiękową, która jest jednym z oręży walki ze skórką pomarańczową. Przy użyciu odpowiedniej głowicy wywołujemy zjawisko kawitacji, które powoduje, że cząsteczki w tkankach wpadają w drgania, czego efektem jest dodatkowy, dogłębny, wewnątrztkankowy masaż. W ramach liposukcji ultradźwiękowej wytworzona energia uszkadza błonę komórkową adipocytów i uwalnia wolne kwasy tłuszczowe oraz glicerol do przestrzeni międzykomórkowej. Stamtąd odprowadzane są one przez układ naczyniowo-chłonny do wątroby. W efekcie dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej i pożądanego modelowania sylwetki. Co istotne, można w ten sposób ujędrnić skórę i pozbyć się mało estetycznego cellulitu. Jest on jednym ze wskazań do przeprowadzenia takiego zabiegu. 

Dermomasaż

Dla zmniejszenia widoczności cellulitu i ujędrnienia skóry, a przy tym dla pobudzenia fibroblastów do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, możesz poddać się dermomasażowi. Przeprowadzamy go z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia, które pozwala na oddziaływanie na skórną i podskórną tkankę łączną przy użyciu stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Dermomasaż jest masażem leczniczym, który wykonujemy przy użyciu specjalnej głowicy. Składa się ona m.in. z dwóch rolek, które rozmasowują każdy fałd skórny. W efekcie dermomasaż skutecznie usprawnia krążenie, eliminuje toksyny i zmniejsza retencję wody, która odpowiada za występowanie tzw. cellulitu wodnego. Dzięki dermomasażom można uaktywnić lipolizę, czyli rozkład tłuszczu w głębokich jego warstwach podskórnych, co pozwala na pozbycie się skórki pomarańczowej. 

Odkryj pełną gamę luksusowych usług pielęgnacyjnych w naszej klinice. Doświadcz profesjonalnej opieki kosmetologów, którzy dbają o Twoje piękno i samopoczucie.

Usługi

Dane kontaktowe

dlugoleka@askbeauty.pl

+48 538 99 00 22

Długołęka, ul. Wrocławska 40

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Endermolift

Geneo+

Peeling węglowy

Oczyszczanie wodorowe

Endermologia Integral

Icoone Laser

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Kriolipoliza

Fala uderzeniowa

Depilacja laserowa

538 99 00 22

dlugoleka@askbeauty.pl

Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
ASK Beauty Wrocław

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni