Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

ASK Beauty Wrocław

salon@askbeauty.pl

538 99 00 22

ASK Beauty Wrocław

clinic@askbeauty.pl

576 00 19 19

Depilacja laserowa

Fala uderzeniowa

Kriolipoliza

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Endermologia Alliance

Endermologia Integral

Ejal 40

Oczyszczanie wodorowe

Peeling węglowy

Profhilo

Geneo+

Endermolift

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Znienawidzony przez miliony kobiet na całym świecie cellulit, znany również jako „skórka pomarańczowa”, atakuje przede wszystkim uda i pupę. Jest trudnym przeciwnikiem, ale zapewniamy, że można wygrać wojnę, jaką wytyczycie mu z naszą pomocą. Możecie raz na zawsze pożegnać się z celluliutem i cieszyć się idealnie gładką skórą. W jaki sposób?

Czym jest cellulit?

Cellulit to stan skóry, w którym na jej powierzchni zaczynają pojawiać się wypukłości i wklęsłości, przypominające strukturę skórki pomarańczy. Z tego też względu cellulit powszechnie nazywany jest skórką pomarańczową. Wbrew pozorom nie jest to problem dotyczący wyłącznie kobiet z nadwagą lub pań otyłych. Powodem występowania cellulitu jest nierównomierne rozłożenie komórek tłuszczowych. Na szczęście, znamy już sposoby na to, by pozbyć się go i odzyskać gładką skórę. Pomóc może w tym odpowiednia dieta, ćwiczenia, jak i zabiegi, które chcielibyśmy Wam przybliżyć. 

Endermologia do walki z cellulitem

Jednym z najnowocześniejszych i polecanych również przez nas sposobów likwidacji cellulitu, jest endermologia (LPG Lipomassage). To nieinwazyjna i skuteczna metoda, która oddziałuje na lokalne odtłuszczenia oporne na ćwiczenia czy dietę. Przy okazji, jeśli poddasz się endermologii, będziesz mogła zwalczyć cellulit, ale też zredukować tkankę tłuszczową i poprawić sprężystość czy napięcie skóry. Naukowo udowodniono już, że endermologia jest skuteczna w takich działaniach. Rekomendujemy ten zabieg w trybach ROLL`in ROLL`up ROLL`out, które uruchamiają głębokie procesy biochemiczne. Masaż pobudza skórę do opróżniania wypełnionych tłuszczem adipocytów, tj. komórek tłuszczowych. Tkanka tłuszczowa zostaje zmniejszona i zmiękczona, a zastoje limfatyczne – zlikwidowane. Poprawa mikrokrążenia wspomoże redukcję cellulitu. 

Karboksyterapia

Zabiegi z wykorzystaniem jedynej na rynku, inteligentnej aparatury do karboksyterapii, czyli do zabiegów z użyciem dwutlenku węgla. Stosujemy system podwójnego podgrzewania gazu w karboksyterapii Julie – Double Heating System, gdzie Julie zaopatrzona jest w dwa systemy grzewcze – zewnętrzny i wewnętrzny. Do tego system Precision Flow Control sam dobiera właściwy przepływ gazu w zależności od miejsca iniekcji. Z kolei system podwójnego filtrowania gazu (Hybrid Filtering System) zapobiega przedostawaniu się cząstek stałych do cewnika zabiegowego. Zwiększa to bezpieczeństwo przeprowadzenia karboksyterapii. Jej efektem jest redukcja cellulitu i miejscowej tkanki tłuszczowej, a także rewitalizacja skóry ciała. 

Bandaże AROSHA

Skuteczną bronią w walce z cellulitem i innymi niedoskonałościami ciała mogą być bandaże AROSHA. Redukują one cellulit, modelują, ujędrniają i nawilżają ciało. Wykonane są z delikatnej bawełny, która nasączona jest aktywnymi składnikami. Kiedy zawiniemy nimi Twoje uda, otulone w taki kokon ciało lepiej będzie przyjmować aktywne składniki. Który zabieg sprawdzi się w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością Cię poznamy i doradzimy najlepsze rozwiązanie. 

Liposukcja ultradźwiękowa

W naszym gabinecie możemy zaproponować Ci liposukcję ultradźwiękową, która jest jednym z oręży walki ze skórką pomarańczową. Przy użyciu odpowiedniej głowicy wywołujemy zjawisko kawitacji, które powoduje, że cząsteczki w tkankach wpadają w drgania, czego efektem jest dodatkowy, dogłębny, wewnątrztkankowy masaż. W ramach liposukcji ultradźwiękowej wytworzona energia uszkadza błonę komórkową adipocytów i uwalnia wolne kwasy tłuszczowe oraz glicerol do przestrzeni międzykomórkowej. Stamtąd odprowadzane są one przez układ naczyniowo-chłonny do wątroby. W efekcie dochodzi do redukcji tkanki tłuszczowej i pożądanego modelowania sylwetki. Co istotne, można w ten sposób ujędrnić skórę i pozbyć się mało estetycznego cellulitu. Jest on jednym ze wskazań do przeprowadzenia takiego zabiegu. 

Dermomasaż

Dla zmniejszenia widoczności cellulitu i ujędrnienia skóry, a przy tym dla pobudzenia fibroblastów do zwiększonej produkcji kolagenu i elastyny, możesz poddać się dermomasażowi. Przeprowadzamy go z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia, które pozwala na oddziaływanie na skórną i podskórną tkankę łączną przy użyciu stymulacji mechanicznej i podciśnienia. Dermomasaż jest masażem leczniczym, który wykonujemy przy użyciu specjalnej głowicy. Składa się ona m.in. z dwóch rolek, które rozmasowują każdy fałd skórny. W efekcie dermomasaż skutecznie usprawnia krążenie, eliminuje toksyny i zmniejsza retencję wody, która odpowiada za występowanie tzw. cellulitu wodnego. Dzięki dermomasażom można uaktywnić lipolizę, czyli rozkład tłuszczu w głębokich jego warstwach podskórnych, co pozwala na pozbycie się skórki pomarańczowej. 

Pożegnaj cellulit razem z nami!

24 lutego 2020
Endermologia LPG czyli królowa zabiegów
ASK Beauty Wrocław