DŁUGOŁĘKA - UMÓW SIĘ

Ask Beauty

KUP VOUCHER

Ask Beauty

ZADZWOŃ DO NAS

Ask Beauty
ASK Beauty Wrocław
Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa ma szeroki zakres zastosowań w kosmetologii estetycznej i nie tylko.
11 sierpnia 2021

Radiofrekwencja Frakcyjna Mikroigłowa

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa ma szeroki zakres zastosowań w kosmetologii estetycznej i nie tylko. Najczęściej wykonuje się ją w celu liftingu skóry twarzy oraz ciała. Co więcej, jej szeroki zakres działania pozwala trwale usunąć blizny różnego pochodzenia oraz usunąć rozstępy także w fazie zanikowej.

Radiofrekwencja mikroigłowa ma szeroki zakres zastosowań w kosmetologii estetycznej i nie tylko. Najczęściej wykonuje się ją w celu liftingu skóry twarzy oraz ciała. Co więcej, jej szeroki zakres działania pozwala trwale usunąć blizny różnego pochodzenia oraz usunąć rozstępy także w fazie zanikowej.

Początkowo urządzenie do RF mikroigłowej wynalezione zostało z zamiarem stricte odmładzającym. Jednak połączenie radiofrekwencji i mikronakłuwania pozwoliło na wiele więcej.

Radiofrekwencja to prąd o częstotliwości fal radiowych, które wywołują mocne podgrzanie skóry. Dochodzi do szoku termicznego, który zapoczątkowuje procesy regeneracyjne i przebudowę skóry. W ten sposób doprowadza się do sztucznego procesu odnowy i biostymulacji – skóra stanie się jędrniejsza i bardziej elastyczna. Kluczowym elementem jest dobranie odpowiedniego parametru, ponieważ zbyt niska temperatura nie zapoczątkuje cudownego procesu odnowy, a zbyt wysoka doprowadzi do zbyt dużych uszkodzeń, które mogą okazać się problematyczne w kwestii wygojenia.

Mikronakłuwanie to zabieg wykorzystujący mikroigły do mechanicznego pobudzenia skóry, do dziś jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych sposobów stymulacji! Jest tak dlatego, że to właśnie mikrouszkodzenia powodują kluczowe procesy naprawcze.

W momencie połączenia powyżej opisanych dwóch najbardziej skutecznych metod powstaje prawdziwy cud – frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa. Podczas nakłuć igłami (wchodzą na odpowiednią głębokość) ulegają podgrzaniu na całej długości. Podgrzanie w połączeniu z nakłuciem pozwala pobudzić nie tylko naskórek, ale również głębsze warstwy skóry w tym skórę właściwą.

W radiofrekwencji tradycyjnej występował problem odpowiedniego podgrzania, mimo chłodzenia skóra była mocno przegrzewana, niestety nie na całej głębokości. W radiofrekwencji mikroigłowej dokładnie określamy jak głęboko stymulujemy skórę i z jaką temperaturą.

Zabieg jest zatem efektywny, precyzyjny i bezpieczny.

Efekty zabiegu możemy podzielić na widoczne natychmiast po zabiegu, ale także te, które zależne są od czasu. Bezpośrednio po zabiegu dochodzi do obkurczenia włókien kolagenowych, skóra jest napięta. Kluczowy element to czas, a ściślej kilka tygodni po zabiegu, dochodzi do powstania nowego kolagenu , skręcania się i zagęszczania włókien kolagenowych oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się jędrna i sprężysta. Najlepiej wykonać zabieg w serii - minimum 3 zabiegów w zależności od problemu. Odbudowa kolagenu pozwala na wypełnienie się drobnych zmarszczek.

Radiofrekwencja mikroigłowa to głównie działanie profilaktyczne. Nasza skóra podziękuje nam za zabieg w ciągu kilku najbliższych lat ze względu na działanie prewencyjne!

Efekty pozabiegowe to głównie napięcie i zagęszczenie skóry, efekt liftingu, poprawienie owalu twarzy, zwężenie porów, rozświetlenie i wyrównanie kolorytu, wygładzenie struktury naskórka, ukształtowanie linii żuchwy, redukcja „podwójnego podbródka” oraz chomików, wymodelowanie policzków oraz ich podniesienie, spłycenie fałd nosowo- wargowych, odmłodzenie okolicy oczu oraz ust, wygładza blizn potrądzikowych a w serii trwałe ich usunięcie, zmniejszenie widoczności blizn, zmniejszenie cellulitu oraz ujędrnienie skóry, redukcja rozstępów.

Każdy zabieg wymaga pielęgnacji, dlatego gorąco polecamy:

Żel micelarny Nanili (200ml / 69zł) i Tonik Nanili (200ml / 79zł) delikatnie i skutecznie oczyszczają i tonizują skórę, przygotowując ją do kolejnych kroków. Skóra jest gładka i nawilżona, nie wywołują podrażnień.

Serum w kremie Nanili R-COCKTAIL (75ml / 149zł) łagodzi zaczerwienienia i podrażnienia. Regeneruje i odbudowuje naskórek, nawilża i łagodzi skórę pi zabiegach medycyny/kosmetologii estetycznej.

* Fotoprotekcja SPF 50/PA ++++ firmy Cell Fusion C – Cure Sunscreen (50+15ml / 170zł), to nie tylko filtr ale przede wszystkim lekka formuła kremu, która może być stosowana jako baza pod makijaż oraz krem nawilżający. Zmniejsza zaczerwienienie skóry i łagodzi podrażnienia, nawilża i odbudowuje uszkodzenia naturalnej bariery ochronnej skóry.

* Fotoprotekcja SPF 50/PA ++++ firmy Cell Fusion C – Derma Relief Sunscreen (35+35ml / 170zł), filtr zawiera cynk, zatem wykazuje działanie antybakteryjne. Lekka formuła kremu świetnie sprawdzi się jako krem nawilżający.

Umów się na bezpłatną konsultację w ASK Beauty, a nasz kosmetolog dobierze odpowiednią serię zabiegów oraz odpowiednią pielęgnację niezbędną w utrzymaniu zdrowej skóry!

Odkryj pełną gamę luksusowych usług pielęgnacyjnych w naszej klinice. Doświadcz profesjonalnej opieki kosmetologów, którzy dbają o Twoje piękno i samopoczucie.

Usługi

Dane kontaktowe

dlugoleka@askbeauty.pl

+48 538 99 00 22

Długołęka, ul. Wrocławska 40

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Endermolift

Geneo+

Peeling węglowy

Oczyszczanie wodorowe

Endermologia Integral

Icoone Laser

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Kriolipoliza

Fala uderzeniowa

Depilacja laserowa

538 99 00 22

dlugoleka@askbeauty.pl

Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
ASK Beauty Wrocław

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni