Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

ASK Beauty Wrocław

salon@askbeauty.pl

538 99 00 22

ASK Beauty Wrocław

clinic@askbeauty.pl

576 00 19 19

Depilacja laserowa

Fala uderzeniowa

Kriolipoliza

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Endermologia Alliance

Endermologia Integral

Ejal 40

Oczyszczanie wodorowe

Peeling węglowy

Profhilo

Geneo+

Endermolift

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Interesujesz się brushingiem/szczotkowaniem lub widziałeś gdzieś szczotkę? To idealny moment, aby zacząć szczotkowanie! Dlaczego? Bo szczotkowanie to rodzaj naturalnego masażu relaksacyjnego dającego efekty równe terapii w SPA! Wystarczą chęci, odrobina czasu i dobrej jakości szczotka.

Szczotkowanie na sucho i na mokro to idealny zabieg dla osób nie mających za wiele czasu lub tych, które pragną wzmocnić efekt w salonie – to prosty, tani i naprawdę skuteczny zabieg!

Codziennie kilkuminutowe szczotkowanie pobudzi krążenie krwi i limfy a jednocześnie dotleni skórę, pozwoli zredukować cellulit, ujędrnić i wygładzić skórę oraz pozbyć się nadmiaru toksyn i martwych komórek z organizmu.

Szczotek jest wiele, co więcej stały się bardzo popularne jednak wybór odpowiedniej szczotki nie jest taki prosty, ponieważ za miękkie włosie nie pozwoli nam uzyskać oczekiwanego efektu a za twarde włosie będzie dla nas bolesne i może doprowadzić do mikrouszkodzeń na poziomie naskórkowym.

Rekomendujemy szczotki z włókien roślinnych zwanych TAMPICO, włókna są pozyskiwane z agawy Lechuguilla rosnącej na obszarach pustynnych w Meksyku. Włókna szczotki wykonanej z takiego materiału pozwolą nam w odpowiedni sposób wymodelować ciało i pielęgnować skórę.

Rekomendujemy autorskie szczotki AskBeauty oraz szczotki firmy Arosha, które są dostępne stacjonarnie w naszym salonie.

 

Jak szczotkować ciało?

Szczotkowanie ciała powinno trwać 5-10 minut, jeżeli chcesz się skupić na newralgicznych miejscach szczotkuj tylko problem (przykładowo nogi kiedy problemem jest bryczes czy bananki pod pośladkami). Szczotkujemy się DOSERCOWO, od dołu do góry – od stóp w stronę pośladków, w kwestii górnych partii od dłoni w stronę brzucha. Brzuch szczotkujemy okrężnymi ruchami zgodnie ze wskazówkami zegara. Nie powinniśmy przyciskać szczotki i przez cały zabieg trzymać szczotkę pod kontem 45 stopni.

Posiadasz szczotkę lub jesteś zainteresowana kupnem? Zapraszamy do AskBeauty a nasz kosmetolog wytłumaczy i pokaże jak poprawnie szczotkować ciało!

Po wykonaniu pierwszego masażu skóra stanie się gładsza w dotyku i bardziej napięta!

W celu uzupełnienia terapii zabiegowej szczotkowanie się jest idealnym rozwiązaniem!

Dodatkowo rekomendujemy produkty marki AROSHA, które świetnie wspomogą stymulację skóry i cyrkulację krwi podczas szczotkowania, co więcej wspomogą drenaż nagromadzonych płynów. 

Innowacyjne połączenie składników aktywnych w produktach naturalnych wyraźnie poprawiają kondycję skóry, intensywnie podnoszą jej napięcie, eliminują nagromadzony tłuszcz jednocześnie działając drenująco - zmniejszają ilość nagromadzonej wody i zawartych w niej toksyn.

W zależności od problemu klientki bądź klienta nasz kosmetolog doradzi w wyborze odpowiedniego produktu:

 

Produkty Arosha są dostępne stacjonarnie w naszym salonie AskBeauty, gorąco zapraszamy!

Szczotkowanie idealne na każdą skórę i porę roku!

08 maja 2021
Ciąża i karmienie piersią przeciwwskazaniem do zabiegów?
ASK Beauty Wrocław