Przyjaźni

Kasprowicza

Przyjaźni

Kasprowicza

ASK Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław

salon@askbeauty.pl

538 99 00 22

ASK Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław
Ask Beauty Wrocław

clinic@askbeauty.pl

576 00 19 19

Depilacja laserowa

Fala uderzeniowa

Kriolipoliza

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Endermologia Alliance

Endermologia Integral

Ejal 40

Oczyszczanie wodorowe

Peeling węglowy

Profhilo

Geneo+

Endermolift

Najpopularniejsze

ZABIEGI

Projekt i wykonanie: Wytwórnia Marketingu

Jesień to idealny czas na zabiegi. Słońce powoli nas opuszcza, a jesienna aura pozwala na poczucie prawdziwego relaksu w towarzystwie delikatnej muzyki, pysznej herbatki i świec w salonie ASK Beauty. W okresie letnim należy chronić skórę przed słońcem, w okresie zimowym przed mrozem, a jesień to idealny moment na rozpoczęcie przygody z seriami cudownych zabiegów dostępnych dla Was w naszym salonie. Nasza skóra po lecie wymaga nawilżenia, dotlenienia i oczyszczenia, dlatego Team ASK Beauty przedstawia wam 6 TOPowych zabiegów w okresie jesiennym.

 1. Laserowy Peeling Węglowy - Zabieg znany także pod nazwą black doll to świetna metoda na dogłębne oczyszczenie skóry. Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy, szyi i dekoltu uprzednio pokrytej specjalną pastą węglową. Energia lasera powoduje, że drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia i pory oczyszczając skórę, poprzez natychmiastowe odparowanie preparatu wraz z zanieczyszczeniami znajdującymi się na skórze. Po zabiegu skóra jest wyraźnie oczyszczona, pory i ujścia gruczołów obkurczone.

 2. Peelingi chemiczne - Złuszczanie kwasami to zabieg uzależniony od oczekiwanego efektu i problemu skóry. Peelingi chemiczne nie tylko złuszczą martwy naskórek i zanieczyszczenia na skórze, ale ich penetracja sięga głębszych warstw skóry, pozwalając na jej samoistne oczyszczenie się. Kosmetolodzy ASK Beauty wykorzystują wiodącą markę VEDARA Medical, która umożliwia tworzenie indywidualnych terapii kwasowych opierających się ściśle na problemie i utworzenia idealnego peelingu dla klienta. 

 

ZALETY TERAPII VEDARA MEDICAL:

 • silna stymulacja skóry bez poparzenia i uszkadzania naskórka;
 • możliwość skomponowania spersonalizowanej terapii dla każdego pacjenta;
 • najwyższe stężenie substancji aktywnych;
 • najwyższej jakości – kosmeceutyki, biomimetyki i koncentraty kwasowe;
 • wysokie bezpieczeństwo wykonywania zabiegów;
 • widoczne efekty długoterminowe;
 • niski koszt zużycia materiałów do zabiegu;
 • szybki zwrot nakładów;
 • alternatywa dla inwazyjnych metod medycyny estetycznej;
 • doskonałe przygotowanie i skuteczne przedłużenie efektów zabiegów medycyny estetycznej.

 

3. Mezoterapia mikroigłowa - Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na nakłuwaniu skóry za pomocą urządzenia wyposażonego w mikroigiełki. Przesuwanie urządzenia po skórze powoduje powstawanie kontrolowanych mikrouszkodzeń, aż do poziomu skóry właściwej. Tym samym skóra stymulowana jest do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny. Dzięki zabiegowi uzyskujemy efekt liftingu, napięcia skóry, rozjaśnienia przebarwień i spłycenia blizn potrądzikowych. W zależności od problemu klienta dostosowujemy odpowiedni koktajl witaminowy, który wzmaga proces regeneracyjny danego problemu.

4. Radiofrekwencja mikroigłowa - jest zabiegiem regeneracyjnym, który angażuje komórki skóry i procesy metaboliczne do przemian i odbudowy. Zabieg łączy w sobie dwie dobrze znane technologie – falę radiową oraz mikronakłuwanie, dzięki czemu ma wiele zastosowań. Najczęściej stosuje się go w celu liftingu, działania przeciwzmarszczkowego i profilaktycznego w kwestii wyrównania kolorytu i struktury skóry.

5. Geneo+ - Zabieg z wykorzystaniem Geneo+ stymuluje biologiczne mechanizmy organizmu, które prowadzą do odnowy i głębokiej regeneracji skóry. Złuszczając zewnętrzną warstwę skóry wytwarza się idealne środowisko do wchłaniania niezbędnych składników odżywczych zawartych w kapsułce. Na powierzchni skóry dochodzi do połączenia kapsułki i żelu bogatego w składniki odżywcze, w wyniku którego wytwarzana jest niezliczona ilość mikropęcherzyków bogatych w CO2. Mikropęcherzyki pękając delikatnie na powierzchni skóry wywołują fizjologiczną reakcję organizmu, zwaną „efektem Bohra”, polegającej na wysyłaniu krwi bogatej w tlen do obszaru zabiegowego skóry, zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych oraz zwiększeniu metabolizmu komórek skóry. Zabieg pozwala uzyskać oczyszczoną, promienną i rozświetloną cerę.

6. Oczyszczanie wodorowe - to bezinwazyjny zabieg głębokiego oczyszczania skóry. Opiera się na wtłaczaniu w głąb skóry cząsteczek aktywnego wodoru, które perfekcyjnie oczyszczają oraz neutralizują wolne rodniki. Po zabiegu uzyskujemy jędrną, promienną cerę, wyrównany koloryt skóry i jej strukturę oraz skórę wolną od zanieczyszczeń.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zainteresował Cię któryś z zabiegów? Zapraszamy do umówienia się na bezpłatną konsultację w salonie ASK Beauty, a nasz kosmetolog dobierze odpowiednią terapię dla Ciebie.

 

 

 

 

TOP 6 zabiegów na JESIEŃ

23 października 2021
Endermologia LPG czyli królowa zabiegów
ASK Beauty Wrocław